ZMO İl Temsilcisi Figen Kemik oldu

Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Bartın İl Temsilciliği, 13. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Tarım ve Orman İl Müdürlüğünde düzenlenen genel kurulda yapılan seçimlerin sonunda Figen Kemik, ZMO Bartın İl Temsilcisi seçildi.
Bu haber 2019-12-24 10:08:05 eklenmiş ve 38 kez görüntülenmiştir.

 

 

 

Ziraat Mühendisleri Odası (ZMO) Bartın İl Temsilciliği, 13. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirdi.

Tarım ve Orman İl Müdürlüğünde düzenlenen genel kurulun Divan Başkanlığını Yusuf Alagöz, katip üyeliklerini de  Barış Ata ve Onur Aydoğan üstlendi.

İlk olarak ZMO Bartın Temsilciğinin faaliyetlerinin görüşülüp değerlendirildiği genel kurulun sonunda yapılan seçimlerde Figen Kemik, ZMO Bartın İl Temsilcisi seçilirken  İl Temsilcisi Yardımcısı  İbrahim Yıldırım, Oda Genel Kurul Temsilcisi de Oktay Acıbal  oldu.

Kemik: “Tarımda küçük aile işletmelerinin desteklenmesi önemli”

Genel Kurul’da konuşan ZMO Bartın Temsilcisi Figen Kemik, kamuda ve özel sektörde çalışan emek veren tüm ziraat mühendislerinin her zaman yanlarında olduklarını ifade etti. Karadeniz Bölge İlleri İstişare Toplantısına ev sahipliği yapmak istediklerini belirten Kemik, bunun gerçekleşmesi için çalışıp, destek arayıp başarmanın gayreti içinde olacaklarının da altını çizdi. Kemik, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“13. Olağan Genel Kurulumuzun hayırlı sonuçlanmasını dilerim. ZMO İl Temsilciliği olarak Ankara’ da gerçekleştirilen çalışma toplantılarımıza katılarak ilimiz tarımı üzerine görüş ve önerilerimizi sunduk. Küçük aile işletmelerinin desteklenmesi, tarım sektörümüzün sürdürülebilirliği açısından son derece önemli. İlimizdeki tarımsal işletmeler de aynı minvalde küçük aile işletmelerdir. Ayrıca Bolu ilinde gerçekleştirilen 46. Dönem Genel Kurul Üyeleri Bilgilendirme Toplantısına katılarak İl Temsilciliğimizi temsil ettik.

 

“Karadeniz Bölge İlleri İstişare Toplantısına ev sahipliği yapmak istiyoruz”

 

Odamızın gelir kaynağı sadece üyelerimizin aidatlarıdır. Aidatlarınızla vermiş olduğunuz destekler odalarımız için son derece önemli. Hassasiyetiniz için teşekkür ederim. Pazar günü de olsa kıymetli vakitlerinizi ayırıp Genel Kurulumuza göstermiş olduğunuz yakın ilgi bizleri son derece memnun etmiştir. İnşallah desteklerinizle Karadeniz Bölge İlleri İstişare Toplantısına ev sahipliği yapmak gibi bir hayalimiz var, üzerinde çalışıp, destek arayıp başarmanın gayreti içinde olacağız. Kamuda ve özel sektörde çalışan emek veren tüm meslektaşlarımızın her zaman yanlarındayız. Katılımlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.”

 

 

 

ETİKETLER : Bartın Bartın Ziraat Mühendisleri Odası Figen Kemik
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
BARTIN PUSULA GAZETESİ
© Copyright 2013 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Bartın Web Tasarım