181. müşteriye çeşitli hediyeler takdim edildi

Bartın'da, Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi'nin (PTT) 181. kuruluş yıldönümü düzenlenen programla kutlandı. Kutlama programı kapsamında 181. kuruluş yıldönümü anısına PTT Merkez Müdürlüğü’nde gişeden sıra alan 181. müşteriye çeşitli hediyeler takdim edildi.
Bu haber 2021-10-22 12:40:42 eklenmiş ve 22 kez görüntülenmiştir.

 

PTT, 181. kuruluş yıldönümünü kutladı

 

 

 

Erkan Hızoğlu

 

 

 

Bartın'da, Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi'nin (PTT) 181. kuruluş yıldönümü düzenlenen törenle kutlandı.

 

Kutlama etkinlikleri kapsamında PTT Merkez Müdürlüğü’nde basın mensuplarına PTT’nin ülke genelinde ve Bartın’da ki faaliyetleri hakkında bilgiler veren PTT Bartın Başmüdür Vekili Özcan Pamuk yaptığı açıklamada kaliteli ve güvenli bir hizmet anlayışıyla ürün ve hizmet çeşitliliğini her geçen gün artırmayı sürdürdüklerini ifade etti.

 

181. müşteriye hediye takdim edildi

 

PTT’nin 181. kuruluş yıldönümü dolayısıyla PTT Merkez Müdürlüğü’nden gişe işlemleri için sıra numarası alan 181. müşteri Avukat Duygu Akhan’a PTT Başmüdür Vekili Özcan Pamuk tarafından PTT ile ilgili çeşitli hediyeler takdim edildi.

 

“Hizmet çeşitliliğimizi her geçen gün artırmayı sürdürüyoruz”

 

PTT’nin 181. kuruluş yıldönümü dolayısıyla açıklamalarda bulunan PTT Başmüdür Vekili Özcan Pamuk, yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

 “Posta Nezareti adıyla 23 Ekim 1840 tarihinde kurulan, Türkiye'nin en köklü kurumlarından biri olan PTT olarak, 181'inci kuruluş yıl dönümümüzü kutluyoruz. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı hizmet veren, ulusal ve uluslararası alanda büyük başarılara imza atan Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ) Ailesi olarak, posta, kargo, lojistik, e-ticaret, bankacılık ve sigortacılık gibi sektörlerde hizmet veriyor, 181 yıldır yenilikçi bakış açısıyla teknolojik yatırımlarımızın yanı sıra, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışıyla ürün ve hizmet çeşitliliğimizi her geçen gün artırmayı sürdürüyoruz. İnovasyon, Ar-Ge ve dijitalleşme temelinde büyük bir değişim ve dönüşüm vizyonuna imza atarak, içinde bulunduğumuz teknoloji çağındaki gelişmeleri başarılı bir şekilde ürün ve hizmetlerimize yansıtıyoruz. Dünün tecrübesini günün teknolojisiyle birleştirerek tüm faaliyet alanlarımızda akılcı, kalıcı ve kaliteli hizmet anlayışımızla daima daha iyiyi ve daha ileriyi hedefliyoruz.

 

“Dünya markası olma hedefimize doğru emin adımlarla yürüyoruz”

 

Dünyadaki dijital değişim ve dönüşümün hızına yetişmek amacıyla, iki asra yaklaşan tecrübemizi yenilikçi bir anlayışla birleştirerek, bir dünya markası olma hedefimize doğru emin adımlarla yürüyoruz. Aynı zamanda sportif faaliyetlere destek veriyor, sosyal ve kültürel hayatın gelişmesine katkı sağlıyoruz. Ülkemizde ve dünyada posta teşkilatlarının öneminin daha iyi anlaşıldığı pandemi döneminde de

çalışmalarımıza hız kesmeden devam ederek, tıpkı dün olduğu gibi bugün de müşterilerimizin en büyük destekçisi olmayı sürdürüyoruz. Salgının yayılmaya başladığı günden itibaren, toplum sağlığının korunması için alınan tedbirlere uyarak, tüm çalışanlarımız ve yaygın hizmet ağımız ile Türkiye'nin dört bir yanına hizmetlerimizi ulaştırma gayesini birleştiren bir yol haritası çiziyoruz. Dünya Posta Birliği İdari Konsey Başkanlığı göreviyle ülkemizi uluslararası platformlarda temsil eden, güçlü ve karar alıcı konumunu bir adım öteye taşıyan PTT olarak, beş yıllık görev süremizde adil ve etkili yönetim anlayışımızla uluslararası alanda ülkemizi temsil etmenin ve ay yıldızlı bayrağımızı dalgalandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Türkiye'nin en köklü kurumlarından biri olarak, 2023 hedefleri doğrultusunda her geçen gün gelişiyor ve ülkemizin ekonomik kalkınmasına katkı sunan bir yaklaşım ve yeni atılımlar ile geleceğe istikrarlı bir şekilde yürümeyi hedefliyoruz.

Teşkilatımızın 181. yılı dolayısıyla Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu tarafından da bir kutlama mesajı yayımlandı. Bakanımız mesajında şu ifadelere yer verdi: ‘PTT, vizyonu ve tecrübesiyle Türkiye'yi yeniliklerle buluşturan 181 yıllık bir çınar. Günümüzün taleplerine cevap verebilecek şekilde, hizmet çeşitliliğini artırarak hizmet sahasını genişleten ve vatandaşların hayatını kolaylaştıran PTT'nin 181. yılını kutluyorum.’

Genel Müdürümüz Sayın Hakan Gülten ise mesajında PTT'nin müşteri merkezli hizmet anlayışıyla geçmişte olduğu gibi bugün de çalışmalarını sürdürdüğünü ifade ederek şu değerlendirmede bulundu: ‘İki asra yaklaşan tarihimiz boyunca, çağın gerekliliğine uyarak verdiğimiz tüm hizmetlerimizle vatandaşlarımızın yanında olduk. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın refahını esas alan bir anlayışla hizmet kalitemizi geliştirmek için çalışıyoruz. Şirket olarak, yaygın hizmet ağımızla faaliyetlerimizi sürdürüyor ve aynı zamanda global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen bir yaklaşımı benimsiyoruz. Şirketimizin bu günlere gelmesinde emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.”


ETİKETLER : Bartın PTT Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi PTT Bartın Başmüdür Vekili Özcan Pamuk
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›