MİS’den geçmiş olsun ziyareti

Mahalli İşverenler Sendikası (MİS) Yönetim Kurulu Üyeleri, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’a başsağlığı ve geçmiş olsun temennilerinde bulundular. Ziyaret sırasında ayrıca MİS yönetim kurulu toplantısı da gerçekleştirilirken toplantıda gündeme ait konular görüşülerek karara bağlandı.
Bu haber 2021-10-19 09:17:53 eklenmiş ve 25 kez görüntülenmiştir.

 

 

 

Kastamonu Belediye Başkanı R.Galip Vidinlioğlu, Kırıkkale Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, Adana Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, Manisa Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, Konya Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, MİS Genel Sekreteri Mehmet Oruçöz ve MİS Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Deniz, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

 

Ziyarette MİS Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Cemal Akın’a başsağlığı ve geçmiş olsun temennilerinde bulundular. 

 

Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Arınan, MHP Bartın İl Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili Recep Çömlek ile MHP Bartın Merkez İlçe Başkanı Murat Demir’in de eşlik ettiği ziyarette aynı zamanda MİS yönetim kurulu toplantısı da gerçekleştirildi. Toplantıda gündeme ait konular görüşülerek karara bağlandı.

 

Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, “Genel Başkanı olduğum Mahalli İdareler İşverenleri Sendikası yönetim kurulu üyeleri değerli dostlarım; Kastamonu Belediye Başkanı Sayın R.Galip Vidinlioğlu, Kırıkkale Sulakyurt Belediye Başkanı Sayın İsmail Bildik, Adana Sarıçam Belediye Başkanı Sayın Bilal Uludağ, Manisa Selendi Belediye Başkanı Sayın Nurullah Savaş, Konya Ereğli Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Oprukçu, MİS Genel Sekreteri Sayın Mehmet Oruçöz ve MİS Genel Sekreter Yardımcısı Sayın İsmail Deniz ziyaretime gelerek başsağlığı ve geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Belediye Başkan Yardımcım Hasan Arınan, MHP İl Başkan Yardımcımız ve Başkan Vekilimiz Recep Çömlek ile MHP Merkez İlçe Başkanımız Murat Demir’in de eşlik ettiği ziyarette aynı zamanda MİS yönetim kurulu toplantımızı da gerçekleştirdik. Değerli başkanlarımıza ve sendika yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın MİS geçmiş olsun ziyareti.
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›