Kozcağız’ın ilçelik mücadelesi ve beldelikten düşen Arıt’ın sorunlarını anlattı

“Bir Hayalimiz Var, İnanıyoruz” sloganıyla gerçekleştirilen Saadet Partisi Genel Merkez Gençlik Kolları Eğitim Başkanlığı’nın yaz kampına katılan Saadet Partisi Bartın İl Gençlik Kolları Başkanı Hüsnü Can Özmen, Genel Başkan Karamollaoğlu’na Bartın’ın sorunlarına ilişkin bir rapor sundu. Yerel sorunlarını anlatan Özmen, Bartın gençliğinin temel sorunlarından biri olan genç işsizlikten bahsetti. Özmen, yıllardır gündemde tutulan Kozcağız’ın ilçe olma mücadelesi ve beldelikten düşen Arıt köyünün sorunlarını Genel Başkan’a ilettiğini belirtti.
Bu haber 2021-08-27 11:48:32 eklenmiş ve 410 kez görüntülenmiştir.

 

 

Erkan Hızoğlu

 

Saadet Partisi Genel Merkez Gençlik Kolları Eğitim Başkanlığı, Düzce Akçakoca’da “Bir Hayalimiz Var, İnanıyoruz” sloganıyla il başkanları kampı düzenledi.

3 gün süren yaz kampına 81 ilin başkanları ve il başkan yardımcıları katıldı. Kamp süreci boyunca eğitimlerin yanı sıra birçok etkinlik gerçekleştirildi. Kampa Saadet Partisi Bartın İl Gençlik Kolları Başkanı Hüsnü Can Özmen ve İl Başkan Yardımcısı Bilal Sandıkçı katılım sağladı.

Yaz kampına katılım sağlayan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk, Gençlik Kolları Genel Başkanı (Konya Milletvekili) Abdulkadir Karaduman ve Milli Gazete Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kurdaş İl Gençlik Kolları başkanlarına ve başkan yardımcılarına eğitim verdi.

Ardından Genel Başkan Karamollaoğlu'na Bartın raporunu sunan Hüsnü Can Özmen, öncelikle geçtiğimiz hafta ilimizde yaşanan sel afetinden ve yerel sorunlardan bahsetti.

Milletvekili ve Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdulkadir Karaduman'a gençlik raporunu sunan Bartın Gençlik Başkanı Özmen, Bartın gençliğinin sorunları ve temel sorunlarından biri olan genç işsizlikten bahsetti. 

Yıllardır gündemde tutulan Kozcağız’ın ilçe olma mücadelesi ve beldelikten düşen Arıt köyünün sorunlarını Genel Başkan’a ilettiğini belirtti. 

“Hedefimiz Saadet iktidarıdır”

Kampla ilgili açıklamada bulunan Bartın Gençlik Kolları Başkanı Hüsnü Can Özmen, suni gündemlerle meşgul olmadıklarının altını çizerek, “İlk hedefimiz; Saadet Partisi’nin en güçlü bir şekilde Meclis’e girmesidir, ikinci hedefimiz Saadet Partisi’nin iktidar olmasıdır. Üçüncü hedefimiz İslam Birliği’nin bir nüvesi yani çekirdeği olan D-8’i canlandırmaktır” ifadelerini kullandı.

“Kardeşliğimizi göstereceğiz”

Hedefe giderken kimseyi dışlamayacaklarına vurgu yapan Özmen, “Kimseyi küstürmeyeceğiz, kimseyi göndermeyeceğiz, kimseyi susturmayacağız. Öfke ve nefret dilini değil, sevgi ve merhamet dilini kuşanacağız. Kendi aramızda ve dışarıda hayırda yardımlaşacağız, hayırda yarışacağız, kardeş olacağız, kardeşliğimizi göstereceğiz, kardeşliğimizi selamlaşarak, ziyaretleşerek, hediyeleşerek ve birbirimizi koruyarak göstereceğiz” dedi.

 

ETİKETLER : Bartın Saadet Partisi Gençlik Kampı Yaz Kampı Saadet Partisi Bartın İl Gençlik Kolları Başkanı Hüsnü Can Özmen
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›