20 bin 856 denetim gerçekleştirildi

Bartın Belediyesi’ne bağlı Zabıta Müdürlüğü ekipleri pandemi sürecinin başından bu yana 20 bin 856 kez Covid-19 tedbir denetimi gerçekleştirdi.
Bu haber 2021-04-07 15:17:16 eklenmiş ve 60 kez görüntülenmiştir.

 

 

 

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin pandemi sürecinin başından bu yana 20 bin 856 kez Covid-19 tedbir denetimi gerçekleştirdiğini belirterek, şehrin huzur ve güvenliğinin sağlanması için gerekli çalışmaların yapıldığını ifade etti.

 

Başkan Akın, denetimlerle ilgili olarak yaptığı açıklamada “2020 yılında Zabıta Müdürlüğümüz yoğun bir şekilde çalıştı. Rutin görevlerinin yanı sıra İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi tarafından alınan tedbir kurallarının vatandaşlarımıza anlatılması ve bu kapsamda denetimler yapılması sağlandı. Pandemi sürecinde alınan kararların uygulanması noktasında yoğun mesai yapan Zabıta Müdürlüğü personelimiz 2020 yılında 20 bin 856 kez Covid-19 tedbir denetimi gerçekleştirdi. Bu zorlu salgın süreçte tüm vatandaşlarımıza ve esnaflarımıza önemli sorumluluklar düşüyor. Normal hayatımıza dönme sürecini hızlandırabilmek adına önlemlerimizi almaya, dikkatli olmaya devam etmeliyiz. Hepimiz için sağlığımız için tedbir kurallarına hep birlikte uymalıyız” dedi.

 

ETİKETLER : Bartın Bartın Belediyesi Belediye Başkanı Cemal Akın denetim Zabıta Müdürlüğü
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›