Elektrik hatları bakımdan geçti

Başkent EDAŞ, Bartın’da kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2020 yılının ilk 9 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini hız kesmeden sürdürdü. Bartın genelinde 490 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Başkent EDAŞ ekipleri, bölgede 7 pano ile 15 trafo merkezini de elden geçirdi. Ayrıca kentte 4 Km’lik hattın bakımı tamamladı.
Bu haber 2020-10-30 08:56:10 eklenmiş ve 12 kez görüntülenmiştir.

 

 

 

 

Başkent EDAŞ, Bartın’da yılın ilk 9 ayında müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde başarılı çalışmalara imza attı.  Başkent EDAŞ, Bartın’da hizmet verdiği 1.429 trafo ve 4.188 kilometre hat uzunluğunda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü. Daha aydınlık bir Bartın için Merkez, Amasra, Kurucaşile ve Ulus’ta bin 490 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Başkent EDAŞ ekipleri, bölgede 7 pano ile 15 trafo merkezini de elden geçirdi. Ayrıca kentte 4 Km’lik hattın bakımı tamamladı.

 

Yeni 21 pano ve 13 trafo merkezi montajı da tamamlandı

 

Başkent EDAŞ, sektörün değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Bartın’da hizmet verdiği 139 binden fazla müşterisine daha iyi hizmet vermek amacıyla toplam 34 kilometrelik yeni kablo döşeyen Başkent EDAŞ ekipleri, 810 yeni aydınlatma armatürünün montajını tamamladı. Ayrıca yeni 21 pano ve 13 trafo merkezi montajı da tamamlandı. Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamları ile Başkent EDAŞ 2020 yılının ilk 9 ayında koymuş olduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan Başkent EDAŞ, www.baskentedas.com.tr, Başkent 186 Mobil Uygulaması ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor.

 

 


ETİKETLER : Bartın BEDAŞ elektrik hatları bakım onarım
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›