Tan ve Kemik de KARGİF Yönetimi’nde yer aldı

Bartın Genç İş İnsanları Derneği (Bartın GİAD), geçtiğimiz günlerde Samsun Terme’de yapılan Karadeniz Genç İş İnsanları Federasyonu (KARGİF) Genel Kurulunda katılım sağladı. Karadeniz Genç İş İnsanları Federasyonu yeni dönem başkanı Bafra GİAD Kurucu Başkanı 1. ve 2’nci dönem başkanlıkları yapmış Yavuz Selim Muratoğlu oldu. Yeni dönem Yönetim Kurulunda Bartın GİAD Başkanı Alkım Tan ve Bartın GİAD Başkan Yardımcısı Egemen Kemik de yer aldı.
Bu haber 2020-02-14 14:51:46 eklenmiş ve 18 kez görüntülenmiştir.

 

 

 

 

Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu’na (TÜGİK) bağlı derneklerden oluşan Karadeniz Genç İş İnsanları Federasyonu seçimlerinde önceki dönem başkanı Levent Özden bayrağı Yavuz Selim Muratoğlu’na teslim etti.

 

Başkan Muratoğlu “Hedef ve sorumluluklar çerçevesinde tüm Karadeniz’de faaliyet gösteren derneklerin birlik ve beraberliğini sağlamak için yola çıkan , hep birlikte proje üretip tüm ülkeye örnek olacak ekonomik ve istihdam alanında faaliyetler başlatmak için elimizi taşın altına koyuyoruz.” dedi.

 

Aynı zamanda Samsun’un Çarşamba ilçesinde yeni kurulan Çarşamba Genç İş Adamları Derneği (ÇARGİAD) Genel Kurulca Federasyon bünyesine kabul edildi.

 

Daha güçlü ve daha fazla dernek yapısıyla bölgede STK'ların gücünü yakinen hissettirecek olan KARGIF federasyonu bağlı olduğu Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu (TUGİK) ile birlikte ülkemizin potansiyellerinden hedeflerine çözüm odaklı projeleri ile ses getirecek çalışmalar yapacak ve var gücüyle çalışacak.

 

Tan: “Güç birliği yaparak katkı sağlayacağız”

 

Karadeniz Genç İş İnsanları Federasyonu Genel Kuruluna ilk defa katılım sağlayan Bartın Genç İş İnsanları Derneği adına konuşma yapan Başkan Alkım Tan, “Sivil toplum kuruluşlarının öneminin bir kez daha anlaşılacağı bir dönem yaşanacak.  Bartın GİAD olarak biz de elimizi taşın altına koyarak, ülkemize ve geleceğimize birlik, beraberlik içerisinde Karadeniz Genç İş İnsanları Federasyonuna güç birliği yaparak katkı sağlayacağız.” dedi.

 

KARGİF Yönetimine Bartın GİAD’tan 2 temsilci

 

Bartın GİAD, Samsun GİAD, Fatsa GİAD, Bafra GİAD, Terme GİAD, Ordu GİAD, Yomra GİAD, Giresun GİAD ve Bulancak GİAD’ın oluşturduğu Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu’na (TÜGİK ) bağlı derneklerden oluşan Karadeniz Genç İş İnsanları Federasyonu seçimlerinde KARGİF Başkanı Yavuz Selim Muratoğlu oldu.

 

Karadeniz Genç İş İnsanları Federasyonu Genel Kurulunda yeni dönem Yönetim Kurulunda Bartın GİAD Başkanı Alkım Tan ve Bartın GİAD Başkan Yardımcısı Egemen Kemik de yer aldı.

ETİKETLER : Bartın Bartın Genç İş İnsanları Derneği Bartın GİAD TÜGİK Karadeniz Genç İş İnsanları Federasyonu
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YAŞAM haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
BARTIN PUSULA GAZETESİ
© Copyright 2013 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Bartın Web Tasarım