YAŞAM TIP MERKEZİNDE KARDİYOLOJİ BÖLÜMÜ AÇILDI

Uzm. Dr. Ziya Ismayıoghlu Yaşam Tıp Merkezinde açılan Kardiyoloji Polikliniğinde Kardiyoloji Uzmanı olarak göreve başladı. İlerleyen dönemde Sağlık Bakanlığının izin vermesi halinde Anjiyo Ünitesi kurma konusunda da kararlı olduklarını kaydeden Yaşam Tıp Merkezi Yönetimi yaptığı açıklamada “Bartın insanının anjiyo için artık başka illere gitmesinin önüne geçilmelidir. Biz Yaşam Tıp Merkezi olarak bu konuda üstümüze düşeni yapmaya hazırız. Bu güne kadar sağlık alanında Bartın için gücümüzün yettiği yatırımları kararlılıkla yaptık. Halkımızın istediği, bizim de söz verdiğimiz hiçbir işi yarım bırakmadık. Kardiyoloji Polikliniğimizde Bartın’da görmüş olduğumuz bir eksikliği tamamlamak adına atılmış önemli bir adımdır.” dedi.
Bu haber 2020-01-09 15:48:31 eklenmiş ve 49 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın halkına uzun yıllardır kalite, güven ve güler yüz prensibiyle sağlık hizmeti sunan Yaşam Tıp Merkezi, 20 Aralık 2019 tarihinden itibaren Kardiyoloji Uzman Hekimi Dr. Ziya İsmayıloghlu yönetimde Kardiyoloji Polikliniğini hizmete açtı.

Yaşam Tıp Merkezi, Bartın halkının kalp hastalıkları uzmanı konusundaki sıkıntılarını gidermek adına her türlü teknolojik altyapı Ekokardiyografi, Ritim Holter Efor Testi ve EKG  ile birlikte kendi alanında başarılara imza atmış tecrübeli bir hekimle hizmet vermeye başladı.

Yaşam Tıp Merkezinden yapılan açıklamada Kardiyoloji Polikliniği ile Bartın halkına önemli bir branşta hizmet vermeye başlandığı ifade edildi.

 

“Anjiyo Ünitesi kurma konusunda kararlıyız”

 

İlerleyen dönemde Sağlık Bakanlığının izin vermesi halinde Anjiyo Ünitesi kurma konusunda da kararlı olduklarını kaydeden Yaşam Tıp Merkezi Yönetimi tarafından yapılan açıklamada “Bartın insanının anjiyo için artık başka illere gitmesinin önüne geçilmelidir. Biz Yaşam Tıp Merkezi olarak bu konuda üstümüze düşeni yapmaya hazırız. Bu güne kadar sağlık alanında Bartın için gücümüzün yettiği yatırımları kararlılıkla yaptık. Halkımızın istediği, bizim de söz verdiğimiz hiç bir işi yarım bırakmadık. Kardiyoloji  Polikliniğimizde Bartın’da görmüş olduğumuz bir eksikliği tamamlamak adına atılmış önemli bir adımdır. Hastalarımızın bizlerden beklentisi merkezimizde Kardiyoloji Polikliniğinin de olması yönündeydi. Hastalarımız bu konuda, ‘kalp doktorunuz da olsun. Bu hizmeti de sağlayın’ şeklinde taleplerde bulunuyorlardı. Bu istekleri yerine getirmek  adına hizmete aldığımız Kardiyoloji Polikliniğimizin Bartın’ımıza hayırlı olmasını diliyoruz.” denildi.

 

Erken teşhis hayat kurtarabilir

 

Kardiyoloji Bölümünün başında yer alacak olan Uzm. Dr. Ziya Ismayıoghlu  ise Bartın halkına hizmet vermekten mutluluk duyacağını söylerken kalp hastalıklarının erken teşhisine vurgu yaptı.

 

40 yaş üstü herkes kontrol olmalı

 

Uzm. Dr. Ismayıoghlu  40 yaş üstündeki herkesin, özellikle ailede kalp hastalığı öyküsü olanların şikayeti olsun ya da olmasın mutlaka bir kalp kontrolünden geçmesinin uygun olacağını ifade edip Yaşam Tıp Merkezi Kardiyoloji Ünitesi olarak hizmete hazır olduklarını söyledi.

 

Ziya İsmayıloghlu  kimdir?

 

1983 doğumlu  evli iki çocuk babası olan Dr. Ziya İsmayıloghlu  Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesini başarıyla tamamladıktan sonra İstanbul üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde Kardiyoloji Uzmanlığını aldı.

 

ETİKETLER : Bartın Yaşam Tıp Merkezi Kardiyoloji Polikliniği anjiyo ünitesi
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SAĞLIK haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
BARTIN PUSULA GAZETESİ
© Copyright 2013 . Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
Bartın Web Tasarım