“En iyi şekilde istifade etmesini sağlayacağız”

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), üyelerine üye kimlik kartı oluşturdu. Bartın TSO Başkanı Halil Balık, “Üyelerimiz ile protokol anlaşması süreci devam etmektedir. Bu anlaşmalar kapsamında Bartın TSO üyesi olanlar, üye kimlik kartını kullanarak, alınan ürün veya hizmet karşılığında belirli oranlarda indirim alacaklar. Protokol yaptığımız firma sayısını zamanla artırarak üyelerimizin bu uygulamadan en iyi şekilde istifade etmesini sağlayacağız. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen üyelerimiz, üye kimlik kartlarını Bartın TSO’dan ücretsiz bir şekilde alabilirler.” dedi.
Bu haber 2024-03-13 09:18:24 eklenmiş ve 3219 kez görüntülenmiştir.

 

Bartın TSO, üyelerine üye kimlik kartı oluşturdu

 

 

 

 

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), üyelerine üye kimlik kartı oluşturdu.

 

Bu kartlar ile üyelerine indirimli hizmet ve ürün alışverişini sağlayan Bartın TSO Yönetimi, AKTIP, YAŞAM TIP, Yıldız Optik, Bilim Özel Öğretim Kursu, BATIKAR Danışmanlık ve Tunay Gül Sigorta ile protokol anlaşmalarının başlangıcını yaptı.  

 

“Bartın TSO’dan ücretsiz bir şekilde alabilirler”

 

Üye kimlik kartlarının arkasında yer alan karekod ile anlaşma yapılan kurumların listesine ulaşılacağını ifade eden Başkan Balık,  “Üyelerimiz ile protokol anlaşması süreci devam etmektedir. Bu anlaşmalar kapsamında Bartın TSO üyesi olanlar, üye kimlik kartını kullanarak, alınan ürün veya hizmet karşılığında belirli oranlarda indirim alacaklar. Protokol yaptığımız firma sayısını zamanla artırarak üyelerimizin bu uygulamadan en iyi şekilde istifade etmesini sağlayacağız. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen üyelerimiz, üye kimlik kartlarını Bartın TSO’dan ücretsiz bir şekilde alabilirler.” diye konuştu.

 

Yüzde 10 oranında indirim sağlanacak

 

Yapılan İndirim Protokolleri kapsamında AKTIP (Eş ve Çocuklar Dahil); merkezin poliklinik muayene, uzman doktor, ameliyathane, endoskopi, kolonoskopi, ultrasonografi, laboratuvar, efor, tomografi, MR ve sünnet hizmetlerinden ödenecek fark ücretlerinin yüzde 10 oranında indirim sağlanacak.

 

Yüzde 30 indirim…

 

Yıldız Optik (Eş ve Çocuklar Dahil); optik ürünlerinde liste fiyatı üzerinden yüzde 30 indirim sağlanacak.

 

Yüzde 15 indirim sağlanacak

 

YAŞAMTIP (Anne, Baba, Eş ve Çocuklar Dahil); ayaktan tedavi, laboratuvar tahlilleri ve günübirlik tedavi gibi işlemlerinde yüzde 15 indirim sağlanacak.

 

Kardeş öğrencilerde yüzde 20 indirim yapılacak

 

Bilim Özel Öğretim Kursu; güncel kayıt tutarından yüzde 15 indirim, kardeş öğrencilerde yüzde 20 indirim yapılacak.

 

Yüzde 10 ile yüzde 20 arasında indirim…

 

BATIKAR Danışmanlık; sosyal medya yönetimi, danışmanlık ve eğitim hizmetlerinde yüzde 10 ile yüzde 20 arasında indirim sağlayacak.

 

Yüzde 10 ile yüzde 20 arasında indirim sağlayacak

 

Tunay Gül Sigorta; tamamlayıcı sağlık sigortalarında yüzde 10 ile yüzde 20 arasında indirim sağlayacak. (Haber Merkezi)

 

 

ETİKETLER : Bartın Bartın Ticaret ve Sanayi Odası üye kimlik kartı
Diğer EKONOMİ haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 ›